Byt land / språk

English

English language

Sweden

Swedish language

North America

English (USA) language

Sub-Saharan Africa

English (South Africa) language

Asia-Pacific

English (USA) language

Bergvik Sweden

Var snäll vänta medan ditt meddelande skickas...

Kontakt

Bergvik Sweden AB

Box 46
826 11 Bergvik

 

Besöksadress: 

Fabriksvägen 9
826 67 Bergvik

Örebrokontor:

Klostergatan 23
703 61 Örebro

Försäljning

Philip Folkesson

Area Sales Manager, Stockholm Office

+46 70 550 81 52

philip.folkesson@bergvik.com

Tobias Torell

Area Sales Manager, Bergvik office

+46 70 550 84 96

tobias.torell@bergvik.com

Jim Pernu

Innesäljare

+46 76 511 27 72

jim.pernu@bergvik.com

Felix Kallur

Marknadsassistent

+46 70 550 97 17

felix.kallur@bergvik.com

Martin Edh

Projektledare & Installationskoordinator

+46 76 133 27 18

martin.edh@bergvik.com

Design & produktion

Marcus Brolin

CAD/Design

+46 70 550 29 72

marcus.brolin@bergvik.com

Peter Linderoth

CAD/Design

+46 70 550 36 49

peter.linderoth@bergvik.com

Acsel Jacobson

CAD/Design

+46 73 596 21 52

acsel.jacobson@bergvik.com

Anders Forsberg

Fabrikschef

+46 73 846 55 33

anders.forsberg@bergvik.com

Administration

Ingela Löberg

Ekonomichef

+46 70 550 26 91

ingela.loberg@bergvik.com

CAD & DESIGN

VI SKRÄDDARSYR ALLA VÅRA LÖSNINGAR

GOLV & TAK FÖR ALLA MILJÖER

50 ÅRS ERFARENHET!

KUNDER I ÖVER 100 LÄNDER

LÄS VÅRA REFERENSER

Nyhetsbrev